Centrální jednotky a Správa kolejí a menz

Aktuální nabídka zaměstnání

30. 5. 2024

Univerzita Palackého v Olomouci, Spisová služba; Úvazek: DPČ (20 hod týdně); Termín nástupu: 01.07.2024.

14. 5. 2024

Knihovna, Knihovna UP; Úvazek: 1,0; Termín nástupu: 01.07.2024.

10. 5. 2024

Univerzita Palackého v Olomouci, Spisová služba; Úvazek: 1,0; Termín nástupu: Po dohodě.

24. 4. 2024

CATRIN, Czech Advanced Technology and Research Institute - Technical and Administrative Office; Type of contract: Permanent; Offer Starting Date: After an agreement.

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)