Referent/-ka pro oblast ekonomiky

Pondělí 6. březen 2023, 8:00

Děkan Lékařské fakulty vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Referent/-ka pro oblast ekonomiky.
Obor/specializace: Ekonomika, Účetnictví

Pracoviště: Děkanát LF
Úvazek: 1,00
Místo výkonu práce: Olomouc, Lékařská fakulta
Termín nástupu: 03.04.2023

Pracovní náplň

  • Zajišťování svěřené části ekonomické agendy vč. účetní agendy.
  • Ekonomické rozbory a práce s vícezdrojovým financováním.
  • Vystavování a kompletní zpracování účetních dokladů (objednávky, odběratelské/dodavatelské faktury).
  • Pravidelná kontrola správnosti účtování, práce s účetními sestavami.
  • Administrace projektů (spolupráce při přípravě finančních částí grantových žádostí, sledování čerpání rozpočtu v souladu s plánem a časovým harmonogramem projektů, příprava podkladů pro finanční část monitorovacích zpráv a žádostí o platbu, spolupráce s řešiteli, projektovými manažery, partnery, případně i s poskytovateli dotace).
  • Spolupráce při roční inventarizaci dokladů, účetní uzávěrce.
  • Příprava podkladů a spolupráce s auditory i externími kontrolami.

Kvalifikační požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • 5 let praxe v oboru.
  • Zkušenost se samostatným vedením účetnictví.
  • Orientace v účetní a daňové problematice.
  • Základní znalost anglického jazyka slovem i písmem.
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook).
  • Systémový a tvůrčí přístup, samostatnost.
  • Komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, flexibilita.
  • Trestní a morální bezúhonnost.

Co nabízíme

  • Stabilní zázemí špičkové univerzity.
  • 30 dnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování a další benefity LF UP.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Sken dokladu o dosaženém vzdělání

Motivační dopis

Výpis z rejstříku trestů

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kontaktní osoba

Svozilová Magdaléna, Mgr., magdalena.svozilova@upol.cz

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 19.03.2023.

Poznámka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.