Referent/ka BOZP, PO, ochrany obyvatelstva a krizového řízení

Středa 23. srpen 2023, 9:00

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Referent/ka BOZP, PO, ochrany obyvatelstva a krizového řízení.

Pracoviště: Bezpečnostní oddělení
Úvazek: 1,0
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: Po dohodě

Pracovní náplň

  • Koncepční, koordinační a metodická činnost v oblasti BOZP, PO a krizového řízení.
  • Tvorba vnitřních norem z oblasti BOZP, PO a krizového řízení.
  • Provádění preventivních kontrol BOZP a PO na pracovištích.
  • Shromažďování podkladů pro analýzu rizik a rizikových situací.
  • Sledování a kontrola dodržování právních předpisů BOZP a PO.
  • Provádění školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO.
  • Šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání, včetně odškodnění těchto úrazů a nemocí z povolání.
  • Šetření úrazů studentů, včetně jejich odškodnění a součinnost při řešení úrazů třetích osob.
  • Shromažďování podkladů pro kategorizaci prací a zpracování návrhů pro KHS.
  • Zpracování a aktualizace dokumentace BOZP, PO a dokumentace krizového řízení a ochrany obyvatelstva.
  • Kontrola platnosti odborné a zdravotní způsobilosti zaměstnanců.
  • Spoluúčast při jednání s kontrolními a inspekčními orgány.

Kvalifikační požadavky

  • VŠ nebo vyšší odborné vzdělání v oboru ochrana majetku, osob a zdraví, nebo v obdobném oboru či programu.
  • Odborná způsobilost dle § 9 zákona č. 309/2006 Sb., zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.
  • Odborná způsobilost dle § 11 zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně.
  • Samostatnost, zodpovědný přístup, pracovitost.
  • Občanská a morální bezúhonnost.

Výhodou

  • Předchozí zkušenost s vysokoškolským prostředím.

Co nabízíme

  • zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů v Olomouckém kraji,
  • příležitosti k odbornému i osobnímu rozvoji,
  • pracovní prostředí v historickém centru Olomouce,
  • 30 dnů dovolené,
  • příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a řadu dalších zaměstnaneckých benefitů.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Motivační dopis

Osvědčení o absolvování zkoušky odborně způsobilé osoby v požární ochraně

Osvědčení o absolvování zkoušky odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kontaktní osoba

Tomášek Martin, Mgr.Bc., martin.tomasek@upol.cz, +420585631009

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 07.10.2023.

Poznámka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)