Mzdová/-vý účetní

Úterý 28. listopad 2023, 8:00

Děkan Lékařské fakulty vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Mzdová/-vý účetní.

Pracoviště: Děkanát LF
Úvazek: 1,00
Místo výkonu práce: Lékařská fakulta, Hněvotínská 3, Olomouc
Termín nástupu: Po dohodě

Pracovní náplň

  • Kompletní vedení mzdové agendy včetně odvodů, srážek a exekucí přidělené části LF UP.
  • Komunikace s příslušnými úřady a státními institucemi (ČSSZ, OSSZ, FÚ, pojišťovny).
  • Zpracování ročního zúčtování daní.
  • Tvorba statistik, reportů, podkladů pro kontroly a audit.
  • Kontrolní činnosti v rámci zpracování mezd.
  • Podpora zaměstnanců v otázkách z oblasti mezd, pojištění atd.
  • Administrativní práce spojené se zpracováním mezd.
  • Úzká spolupráce s personalistou.

Kvalifikační požadavky

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření.
  • Kvalitní praxe na pracovní pozici mzdové účetní výhodou.
  • Znalost současné mzdové legislativy a souvisejících předpisů.
  • Anglický jazyk na úrovni min. B1 výhodou.
  • Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook).
  • Samostatnost, pečlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu, ochota učit se novým věcem.
  • Zkušenost s prací v systému SAP výhodou.
  • Trestní a morální bezúhonnost.

Co nabízíme

  • Stabilní zázemí moderní vzdělávací instituce Univerzity Palackého v Olomouci.
  • Zaměstnanecké benefity LF UP.
  • 6 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování na pracovišti.
  • Vzdělávací kurzy/školení.
  • Práce v příjemném pracovním prostředí a kolektivu.
  • Nejedná se o zástup – v případě oboustranné spokojenosti PP na dobu neurčitou.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Sken dokladu o dosaženém vzdělání

Motivační dopis

Výpis z rejstříku trestů

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kontaktní osoba

Svozilová Magdaléna, Mgr., magdalena.svozilova@upol.cz

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 29.02.2024.

Poznámka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.