Odborná asistentka/odborný asistent

Čtvrtek 24. listopad 2022, 8:00

Děkan Filozofické fakulty vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa Odborná asistentka/odborný asistent.
Obor/specializace: Psychologie

Pracoviště: Katedra psychologie
Úvazek: 0,2 - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: 01.02.2023

Popis pracoviště

Významné pracoviště odborné přípravy psychologů, vědy a výzkumu více než 70 let - psych.upol.cz

Pracovní náplň

Kvalifikační požadavky

Očekáváme

  • Ukončené doktorské vzdělání (PhD) v oborech (alternativně) psychologie práce a organizace, sociální psychologie, či zahraniční ekvivalent.
  • Znalost kancelářských SW, aktivní znalost práce na PC (Moodle, aj.).
  • Kooperativnost a týmovou práci.
  • Komunikační dovednosti.

Výhodou

  • Dosavadní publikační činnost v oboru psychologie organizace a organizace a sociální psychologie.
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu.
  • Akademická ocenění.
  • Praxe v oblasti řízení lidských zdrojů.

Co nabízíme

  • Naše hodnoty: akademická svoboda, etické principy, vědecká poctivost, otevřenost vůči novému, vzájemná solidarita a respekt.
  • Tvůrčí práci a inspiraci v přátelském kolektivu široce zaměřené katedry.
  • Prostor pro odbornou seberealizaci a růst.
  • Bezprostřední zapojení do probíhajících projektů katedry v oblasti psychologie práce a organizace.
  • Moderní technické zázemí pro výzkum i výuku v oboru.
  • Blízký kontakt s motivovanými studenty katedry.
  • Interní bonusový systém katedry založený na výsledcích vlastní pedagogické, výzkumné a publikační činnosti.
  • Ohodnocení dle mzdového předpisu univerzity.
  • Benefity univerzity.

Dokumenty k výběrovému řízení

Sken dokladu o dosaženém vzdělání

Akademický životopis (přehled vědecké a publikační činnosti, odborné praxe)

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kontaktní osoba

Dolejš Martin, PhDr., Ph.D., martin.dolejs@upol.cz, +420585633502

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 16.12.2022.

Poznámka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.