Centrální jednotky a Správa kolejí a menz

Aktuální nabídka zaměstnání

22. 2. 2024

Správa kolejí a menz UP, Správa pro ubytování; Úvazek: 1,00/pracovní poměr; Termín nástupu: 01.05.2024.

22. 2. 2024

Univerzita Palackého v Olomouci, Audiovizuální produkce; Úvazek: 1,0; Termín nástupu: 01.06.2024.

19. 2. 2024

Správa kolejí a menz UP, Kolej gen.Svobody,J.L.Fischera; Úvazek: 1,00, tj. 37,5 hod. týdně/ PP; Termín nástupu: Po dohodě.

6. 2. 2024

Univerzita Palackého v Olomouci, Oddělení koncepce a podpory výzkumu; Úvazek: 0,5; Termín nástupu: Po dohodě.

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)