Vedoucí personálního a mzdového oddělení Filozofické fakulty UP

Pátek 11. říjen 2024, 9:00

Děkan Filozofické fakulty vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa Vedoucí personálního a mzdového oddělení Filozofické fakulty UP.
Obor/specializace: Personalistika

Pracoviště: Personální a mzdové oddělení
Úvazek: 1,0
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: Po dohodě

Popis pracoviště

Hledáme kolegyni/kolegu, která/který bude vést a koordinovat stabilní tým personálního a mzdového oddělení. Součástí její/jeho činnosti bude nastavování metodik, předpisů nejen interních, ale i legislativně právních do prostředí fakulty, která má v současnosti více než 500 zaměstnanců (včetně cizinců).
S tím souvisí úzká spolupráce s Oddělením řízení lidských zdrojů RUP.Pravidelnou činností bude též běžná personální administrativa, organizace výběrových řízení, koordinace vzdělávání zaměstnanců, správa zaměstnaneckých benefitů aj.

Pracovní náplň

  • koordinace činností personální a mzdové agendy; vedení týmu oddělení
  • poskytování uceleného servisu z oblasti personalistiky a mezd zaměstnancům FF UP, včetně personální administrativy
  • úzká spolupráce s Oddělením řízení lidských zdrojů RUP v oblasti nastavování metodik či předpisů do prostředí fakulty, nastavování nových personálních procesů
  • příprava a realizace výběrových řízení, včetně jejich organizace
  • koordinace vzdělávání zaměstnanců FF UP (podávání případných návrhů jejich dalšího rozvoje na základě hodnocení zaměstnanců)
  • vedení a administrace agendy benefitů a čerpání sociálního fondu
  • sledování čerpání osobních nákladů především u projektů národních i zahraničních ve spolupráci s ekonomickým či grantovým oddělením
  • zpracování statistik

Kvalifikační požadavky

  • minimálně úspěšně ukončené bakalářské studium v oboru personalistiky či ekonomiky vítáno
  • praxe v oblasti personalistiky alespoň 5 let
  • znalost personálních procesů a pracovně právní legislativy; znalost agendy související se zaměstnáváním cizinců velmi vítána
  • aktivní znalost anglického jazyka jak slovem, tak písmem
  • uživatelská znalost MS Office; vítána znalost IS SAP
  • vynikající komunikační schopnosti, pečlivost, důslednost, samostatnost
  • zkušenosti s vedením menšího týmu vítána; organizační schopnosti
  • bezúhonnost

Co nabízíme

  • práci v přátelském kolektivu u stabilního zaměstnavatele
  • motivující finanční ohodnocení
  • podpora odborného i dalšího vzdělávání
  • 30 dnů dovolené
  • možnost stravování v místě pracoviště
  • příspěvek na penzijní připojištění či na benefitní kartu Pluxee Card a další škálu zaměstnaneckých benefitů

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Sken dokladu o dosaženém vzdělání

Motivační dopis

Výpis z rejstříku trestů

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kontaktní osoba

Ulmanová Iva, Ing., iva.ulmanova@upol.cz, +420585633029

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 31.10.2024.

Poznámka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.