VĚDECKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Úterý 7. únor 2023, 8:00

Ředitel Českého institutu výzkumu a pokročilých technologií (CATRIN) Univerzity Palackého v Olomouci vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice VĚDECKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE .
Obor/specializace: Syntéza malých organických molekul a koordinačních sloučenin

Počet obsazovaných míst: 1
Pracoviště: RCPTM Komplexy
Úvazek: 1,0 t.j.40 hodin týdně
Místo výkonu práce: Olomouc, Šlechtitelů 27
Termín nástupu: Po dohodě

Popis pracoviště

Český institut výzkumu a pokročilých technologií (CATRIN) Univerzity Palackého v Olomouci, Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů (RCPTM), skupina Biologicky aktivní komplexy a molekulové magnety. Webové stránky pracoviště: CATRIN/RCPTM: https://www.rcptm.com/

Pracovní náplň

  • syntéza malých organických molekul a koordinačních sloučenin

Kvalifikační požadavky

  • VŠ vzdělání v oblasti chemie, tituly Mgr. nebo Ing. (vhodné i pro čerstvé absolventy),
  • zkušenost s organickou syntézou
  • znalost základních spektrálních technik vítána
  • znalost anglického jazyka na úrovni obsazované pozice
  • schopnost samostatné i týmové práce, vysoké pracovní nasazení,
  • systémový a tvůrčí přístup,
  • trestní a morální bezúhonnost

Co nabízíme

  • práce v moderních laboratořích,
  • moderní přístrojové vybavení,
  • stabilní pracovní zázemí univerzity,
  • možnost profesního růstu,
  • příspěvek na stravování a další benefity poskytované Univerzitou Palackého

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis o rozsahu max. 2 stran formátu A4

Sken dokladů o dosaženém vysokoškolském vzdělání

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kontaktní osoba

Nečasová Barbora, Mgr., barbora.necasova@upol.cz, +420585634486

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 30.04.2023.

Poznámka

Vypisovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo prodloužit termín podání přihlášek do výběrového řízení nebo výběrové řízení zrušit bez udání důvodu, případně vyhlašované pozice neobsadit žádným uchazečem.Univerzita Palackého v Olomouci zpracovává osobní údaje uchazeče o zaměstnání podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), a to jako správce osobních údajů. Více informací na: www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju