Odborný asistent/asistentka - humanitní vědy

Sobota 27. květen 2023, 9:00

Děkan Cyrilometodějské teologické fakulty vypisuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka Odborný asistent/asistentka - humanitní vědy.
Obor/specializace: Humanitní vědy

Pracoviště: Institut sociálního zdraví na UP
Termín nástupu: 01.09.2023

• Výuka na stupni bakalářském a magisterském.
  • Vedení bakalářských a diplomových závěrečných pracích studentů.
  • Vědecká a grantová činnost.
  • Práce v laboratoři.

• Započaté nebo ukončené Ph.D. studium v oboru humanitních věd (např. psychologie, sociální práce nebo příbuzný obor).
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru přírodních věd (např. molekulární biologie, biochemie).
  • Pedagogická praxe v metodologii výzkumu v sociálních a přírodních vědách, kvantitativního výzkumu aj.
  • Účast na řešení národního projektu (GAČR, TAČR).
  • Účast na řešení mezinárodního projektu EU (Horizont. MSCA-PF, RIA, IA atd.).
  • Publikační činnost minimálně 3 články v Q1 na WOS jako hlavní autor.
  • H index min 3 (podle WOS).
  • Osobnostní a profesní předpoklady pro samostatnou pedagogickou a vědecko-výzkumnou činnost a kvalifikační růst.
  • Zkušenost s podáváním a vědeckých projektů na národní a mezinárodní úrovni.
  • Aktivní znalost anglického jazyka.
  • Zahraniční zkušenost.
  • Zkušenost s prací v laboratoři.
  • Schopnost holistického pohledu na člověka.

• Zajímavá a pestrá práce v oblasti podpory špičkového výzkumu.
  • Stabilní zázemí špičkové univerzity.
  • 40 dní dovolené.
  • Příspěvek na stravování a další benefity.

Strukturovaný profesní životopis v anglickém jazyce

Přehled nejvýznamnějších výzkumných aktivit/publikační činnosti za posledních 5 let/účasti na projektech

Meier Zdeněk, Ing. Mgr., Ph.D., zdenek.meier@upol.cz, +420585637394

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 27.06.2023.