Asistentka/asistent

Pátek 10. březen 2023, 8:00

Děkan Filozofické fakulty vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa akademického pracovníka Asistentka/asistent.
Obor/specializace: Japonská historie

Pracoviště: Katedra asijských studií
Termín nástupu: 01.09.2023

• Úspěšně ukončené magisterské studium v oboru
  • Aktivní publikační a vědecká činnost v oboru
  • Schopnost komunikovat v japonském, českém a anglickém jazyce na úrovni obsazované pozice
  • Administrativní schopnosti na úrovni obsazované pozice

• Stabilní zázemí špičkové univerzity
  • 40 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování a další benefity

Strukturovaný profesní životopis v anglickém jazyce

Reference

Pedagogická a výzkumná koncepce na Katedře asijských studií o rozsahu max. 2 stran formátu A4

Ulmanová Iva Ing., iva.ulmanova@upol.cz, +420585633029

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 10.04.2023.