Vedoucí koordinátor/ka

Úterý 2. duben 2024, 9:00

Děkan Přírodovědecké fakulty vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Vedoucí koordinátor/ka.
Obor/specializace: Administrativa

Pracoviště: Centrum popularizace
Místo výkonu práce: 17. listopadu 939/7, Olomouc
Termín nástupu: 01.07.2024

Interaktivní muzeum vědy s více jak 100 exponáty, planetáriem a vědeckými dílnami. Najdete u nás zajímavosti z biologie, geografie, fyziky, matematiky, historie, chemie, výtvarné umění a polytechniky. Ročně nás navštíví více jak 100 000 návštěvníků. Věnujeme se vzdělávání všech věkových kategorií. Organizujeme akce pro školy a širokou veřejnost.

• Prostřednictvím koordinace týmu koordinátorů sekcí (8 zaměstnanců) zajišťuje naplňování vize a cílů instituce
  • Plánuje, rozděluje a kontroluje úkoly určené týmu koordinátorů sekcí
  • Vede koordinátory sekcí a spolupracuje s garanty ostatních agend
  • Podporuje a rozvíjí tým koordinátorů sekcí, řídí jejich výkon
  • Přijímá podněty od týmu koordinátorů sekcí a vyhodnocuje je; předává je vedení instituce
  • Komunikuje s ostatními zaměstnanci, spolupracuje s pracovníky ostatních oddělení

Požadavky

• Vysokoškolské vzdělání pedagogického směru
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Přizpůsobení pracovní doby dle provozních podmínek (občasná práce o víkendech)

Předpoklady

• Manažerské předpoklady
  • Zkušenost s řízením týmu
  • Zkušenost s chodem vzdělávací instituce
  • Kreativní přístup
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Komunikativnost a otevřenost

• Jistotu stabilního zaměstnání
  • Zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů v Olomouckém kraji
  • Příspěvek na stravování a další benefity

●\tMotivační dopis v rozsahu max. jedné A4

Oborná Romana, romana.oborna@upol.cz, +420585634141

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 18.04.2024.