Samostaný/á odborný/á knihař/ka – strojník/ice

Pátek 5. květen 2023, 9:00

Ředitel Vydavatelství Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje volné pracovní místo Samostaný/á odborný/á knihař/ka – strojník/ice.

Pracoviště: VUP-polygrafické středisko
Úvazek: 1,0
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: Po dohodě

Popis pracoviště

Hledáme:

  • kolegu/kolegyni do malého kolektivu tiskárny a knihárny, který/která má stejně jako my rád/ráda papír a další materiály používané při výrobě knih. Specializujeme se na výrobu malých nákladů knih a na další služby spojené s knihami, jako jsou jejich opravy a výroba maket.

Pracovní náplň

  • péče o knihařskou dílnu
  • nastavování a údržba jednoúčelových knihařských strojů (niťošička, deskovačka, zavěšovačka, drážkovačka, falcovačka a řezačka)
  • rozjezd výroby, zaškolení obsluhy a kontrola kvality výrobků
  • výroba vazeb V8
  • rozvoz zakázek a dovoz materiálu a subdodávek
  • výroba diplomových prací a tisk na plotru
  • příjem zakázek v Diplomka 24

Kvalifikační požadavky

  • zkušenosti z knihařské výroby
  • znalost základních technologických postupů při výrobě pevné vazby
  • zručnost a samostatnost
  • základy práce na počítači (e-mail, kontrola dat – PDF)

Výhodou:

  • maturita či výuční list v oboru

Co nabízíme

  • otevřenost vlastním nápadům
  • zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů v Olomouckém kraji
  • příležitosti k odbornému i osobnímu rozvoji
  • komorní pracovní prostředí v historickém centru Olomouce
  • 30 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a řadu dalších zaměstnaneckých benefitů

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Ukázky (fotografie, odkazy) knižních projektů, na nichž jste se podílel/la

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kontaktní osoba

Prstek Aleš, Ing., ales.prstek@upol.cz, 731 663 195

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 29.05.2023.

Poznámka

Součástí výběrového řízení bude i praktická zkouška.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.