Pátek 16. září 2022, 9:00

Děkan Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka: Odborný asistent pro obor základy filozofie a metody její výuky (pro podporu kritického myšlení).

Pracoviště: Katedra společenských věd
Místo výkonu práce: Univerzita Palackého v Olomouci, Olomouc
Termín nástupu: 01.01.2023

Katedra společenských věd

• Příprava a vedení vybraných přednášek, cvičení, seminářů a ostatních vzdělávacích, vědeckých a uměleckých činností.
  • Ověřování znalostí studentů.
  • Vedení a oponování seminárních, bakalářských a diplomových prací.
  • Samostatné tvůrčí řešení vědeckých, výzkumných a vývojových úkolů.
  • Spolupráce s ostatními zaměstnanci při řešení vědeckých, výzkumných a vývojových úkolů.
  • Odborná, případně vědecká/umělecká publikační činnost.
  • Publikování a prezentace výstupů výzkumu.

• VŠ vzdělání v oboru, požadovaný titul Ph.D.
  • Nejméně tříletá pedagogická či vědecká praxe.
  • Komunikativní a organizační schopnosti.
  • Osobnostní a profesní předpoklady pro samostatnou pedagogickou a vědecko-výzkumnou činnost, publikační činnost a kvalifikační růst.
  • Aktivní znalost anglického jazyka.
  • Občanská bezúhonnost.

• Zajímavá a pestrá práce v oblasti vzdělávání a výzkumu.
  • Stabilní zázemí významné univerzity.
  • 40 dnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování a další benefity.

Přehled nejvýznamnějších výzkumných aktivit/publikační činnosti za posledních 5 let/účasti na projektech.

Lindnerová Kateřina, Mgr., katerina.lindnerova@upol.cz, +420585635032

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 16.10.2022.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.